VIDEO: žurnāliste Elita Veidemane dzied, pieminot savu dzīvesbiedru Aivaru Brīzi

0 komentāri

Žurnāliste un rakstniece Elita Veidemane ar dzīvesbiedru mūziķi Aivaru Brīzi kopā bija 15 gadus. Pirms diviem gadiem 22. oktobrī Aivars Brīze pēkšņi aizgāja mūžībā. Vakar Latvijas 1. rokkafejnīcā tika svinēta Elitas Veidemanes grāmatas, kas veltīta Aivaram Brīzem, ”Dzelzsgriezējs un dūja” atvēršanas svētki.

Elita ir pārliecināta, ka bijis īstais brīdis rakstīt grāmatu par Aivaru. Nedaudz bažas radījusi pašas uzstādītā latiņa: ”Ja raksta, tad jāraksta patiesība, taču patiesība ne vienmēr ir skaista.”
Elita atzīst, – ja nebūtu dzīvē satikusi Aivaru Brīzi, nekad nedziedātu uz skatuves, jo pati neesot nekāda lielā dziedātāja. Elita varējusi dziedāt kopā tikai ar Aivaru. Mīļotais viņu esot mācījis dziedāt. Gan uzmundrinājis, gan iedrošinājis, gan slavējis, gan bāris – kā īsts skolotājs.
Grāmatas atvēršanas vakarā Elita kāpa uz skatuves kopā ar maestro Raimondu Paulu un Brīzes balss “līdzinieku”, dziedātāju Jāni Buķeli. Dziesmu ”Tikai nesaki nevienam” Aivars un Elita dziedāja pēdējā kopīgajā koncertā Dzintaru koncertzālē 2013. gada augustā.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas