VIDEO: vēlies apjomīgākas lūpas? Uzzini, kā to panākt ar “make -up”palīdzību

0 komentāri

Pēdējo gadu skaistuma “standarti”sievietēs ir ieprogrammējuši pārliecību: ja lūpas nav kā Andželīnai Džolijai, tad tās nav nekādas lūpas… Tām, kuras nevēlas un neatzīst kardinālu iejaukšanos savas sejas vaibstos, grima meistare Una Bernatoviča demonstrē, kā ar īpašām metodēm un mazām “viltībiņām”ir iespējams iegūt daudz apjomīgākas lūpas.

Una Bernatoviča atzīst, ka sievietēm lūpu forma ir klupšanas akmens. Koriģējot lūpas ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību nekādā gadījumā nedrīkst pārspīlēt, un izjaukt dabas dotās proporcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms uzkrāsot lūpas, ir ieteicams tās apstrādāt ar skrubi vai speciālo masku, tad arī dekoratīvā kosmētika labāk klāsies un izskatīsies.

Foto

Viena no metodēm, kā radīt vizuālu iespaidu, ka lūpas ir apjomīgākas, ir lūpu kontūru izgaismošana. To var veikt ar otiņas un šķidras konsistences konsīleri: ap lūpām viegli izgaismot ādu nedaudz gaišāku par sejas pamattoni.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas