VIDEO: vai tu uzticētu savai otrai pusītei… savu galvu?

0 komentāri

Vai tavas attiecības ir tik ciešas, ka spēj uzticēt savai otrai pusītei pat savu frizūru? Kādā eksperimentā piedalījās divi pāri, kur sievietes saviem vīriešiem grieza matus.

Abas dāmas ietekmējās no slavenu vīriešu matu griezumiem un vēlējās izveidot tieši tādus pašus uz savu mīļoto puišu galvām. Kā atzīst pašas meitenes, tas bijis ļoti grūti un abām esot trīcējušas rokas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāds izvērtās rezultāts, un vai mīļotie puiši vēl kādreiz runās ar savām dāmām, uzzini šajā video!

Foto:

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas