VIDEO. Vai arī tu par Ziemassvētkiem zini tikpat daudz kā šī mazā meitenīte?

0 komentāri

Eglītes rotāšana, piparkūku cepšana, dāvanu saņemšana – šīs aktivitātes ir zināmas ikvienam un ikvienai kā Ziemassvētku svarīgākas izpriecas. Noteikti liela daļa no mums ir informēti arī par faktu, ka Ziemassvētku galvenais notikums ir Jēzus dzimšanas diena. Tomēr, vai mēs varam zinoši un detalizēti atbildēt uz jautājumiem: “Kas ir Ziemassvētki? Kāpēc ir Ziemassvētku dāvanas?  Un, kas galu galā ir kungs ar balto bārdu, kas atnes šīs dāvanas?”. 

Noskaties raidījuma Bez tabu korespondenta Artūrs Špaka interviju ar nejauši satiktu meitenīti, un kopš šī brīža tu skaidri un konkrēti zināsi, kas ir Gada Gaišākie Svētki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas