VIDEO: uzzini, kā ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību vari iegūt lielas, skaistas acis

0 komentāri

Svētki ir klāt, un visas mēs vēlamies izskatīties perfekti! Portālā Skaties.lv/ Sievietei jau esi uzzinājusi, kā ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību vari koriģēt sejas ovālu, iegūt sev vēlamo deguna formu, apjomīgākas lūpas un perfektas uzacis. Šodien vari uzzināt, kā nomaskēt “plakano”plakstiņu.

Studijas Unastyl vadītāja un grima meistare Una Bernatoviča stāsta, ka ar augšējo “plakano” acs plakstiņu dāmas parasti nav apmierinātas un vēlas iegūt lielas, dziļas acis. Šādu efektu ļoti abi var panākt ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Ieskaties! Video nobeigumā modelei Laurai viens acu plakstiņš ir nogrimēts,  bet otrs – nav. Vai pamani atšķirību?

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas