VIDEO: uzacis – svarīgākā sejas daļa. Kā iegūt perfektu uzacu formu?

0 komentāri

Mūsdienās viena no aktuālākajām “make -up” niansēm ir uzacis. Lai arī pastāv uzskats, ka tagad ir modē biezas uzacis, tām jebkurā gadījumā jābūt sakoptām.  

Grima meistare un studijas Unastyle vadītāja Una Bernatoviča stāsta, ka, pirms ķeries uzacīm klāt ar dekoratīvo kosmētiku, ir jāizvērtē, vai uzacīm ir pareiza forma, vai nav lieki matiņi. Liekos matiņus ir “jāizravē” ar pinceti. Protams, ka katrai sejai ir savas nianses, tad, pats par sevi saprotams, sejai ir jāizveido atbilstošas formas uzacis. Tādēļ droši var teikt, ka uzacis sejā ir pašas svarīgākās.

Foto

Uzacīm ir paredzēta arī īpaša uzacu ķemmīte. Uzacu želejas var izmantot tad, ja uzacu matiņi ir gana biezi un nepaklausīgi. Želeju var izmantot arī pēc uzacu krāsošanas – nobeigumā.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas