VIDEO: tu neticēsi! Bildinājums kāzu dienā. Kā tas iespējams?

0 komentāri

Jaunlaulātajiem kāzu diena ir svarīgākā diena dzīvē, kad oficiāli tiek pateiks jāvārds jaunam dzīves statusam un izaicinājumiem. Bet kā tas var būt, ka kāzu dienā tiek izteikts bildinājums?

ASV jaunais pāris sarūpēja īpaši sirsnīgu atmosfēru, pārsteidzot līgavas draudzeni. Tā kā ASV viena no kāzu tradīcijām ir līgavas pušķa mešana, šoreiz tas tika īpaši ieplānots. Jāsaka gan, ka šī diena ir īpaša un cilvēki nebaidās dalīties priekos un mīlestībā arī ar citiem, sniedzot tādu laimi un prieku, lai uz sekundi redzeslokā nebūtu jaunais pāris, bet gan kas cits. Noskaties video, un uzzini, kā tika pārsteigta viena no līgavas draudzenēm, kura noteikti bija šokēta par šādu rīcību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas