VIDEO: romantiskākais bildinājums “ever”!

0 komentāri

Eimija un Liams sāka tikties jau vidusskolā, septiņus gadus atpakaļ. Liams zināja, ka ir īstais brīdis ņemt Eimiju par sievu, bet bildinājumu gatavoja jau laicīgi un ļoti rūpīgi. Esi gatava aizkustinājuma asarām? :)

Dodoties uz it kā parastu kino seansu, reklāmas rullīšu vietā Eimija ieraudzīja ko tādu, ko negaidīja. Uz ekrāna demonstrēja Liama veidotu mūzikas klipu, kurā tika atskaņota grupas Magic! dziesma Rude. Dziesma ir par puisi, kurš dodas lūgt mīļotās meitenes roku, vispirms prasot viņas tēvam svētību. Visas filmiņas garumā Liams cenšas saņemt topošā līgavas tēva apstiprinājumu, ko beigās arī iegūst. Visa klipa gaitā Liams tuvojas tam pašam kinoteātrim, kurā atrodas Eimija. Ar draugu un radu ovācijām Liams ieskrien zālē un metas ceļos Eimijas priekšā. Viņas atbilde bija… To noskaties šajā aizkustinošajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas