VIDEO. Pikanti! Pie auto piestiprināma īpaša platforma striptīzam un seksam

0 komentāri

Latvijā par seksu ūdenī šogad, visticamāk, jau ir jāaizmirst. Taču seksa “izbraukuma  sesijām” variantu joprojām ir daudz. Viens no populārākajiem – mīlas rotaļas automašīnā.

Īpašas aptaujas liecinot, ka automašīnās ar seksu visbiežāk nodarbojas BMW, Mercedes un Honda automašīnu īpašnieki. Par seksu gādā īpaša “seksa” platforma, ko piestiprina automašīnai, lai varētu doties tālākā vai tuvākā izpriecu braucienā. Rokasgrāmata tiem, kuri vēlas mīlēties automašīnā. Raidījuma Bez Tabu sižeta dalībnieki ir vienisprātis, ka mīlēties spēkratā ir aizraujoši. Tas liek “izkāpt” no ierastās ikdienas mīlas ligzdas – gultas un piedzīvot jaunas sajūtas. Tiesa, pieaicinātie eksperti atzīst, ka visbiežāk automašīnā tuvību bauda neprecēti pāri un laulības pārkāpēji. Vai, pērkot automašīnu, klienti interesējas par iespējām to izmantot mīlas priekiem, un vai sekss automašīnā nav kaitīgs veselībai. Uz jautājumiem atbild seksa speciāliste Rita Lasmane un auto jomas speciālists Uģis Vītols.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas