VIDEO: nelolo ilūzijas – arī vīrieši, kam ir nopietna profesija, skatās TUR

0 komentāri

Vīrieši jebkuros apstākļos un situācijā ir un paliek vīrieši. Ja tu joprojām domā, ka advokāti, deputāti, policisti un citu nopietnu amatu ieņēmēji visnopietnākās sarunas laikā nekad “nemet”acis zem dāmas blūzītes vai svārkiem, tu ļoti maldies.

Arī privātdetektīvs Roberts (aktieris Ainārs Ančevskis) seriālā Ēnu spēles nav nekāds izņēmums. Viņa partnerei Gabrielai (aktrisei Ilzei Ķuzulei-Skrastiņai) vīrietim raksturīgais “vērīgums” izraisa neviltotu sašutumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Tomēr nākas secināt, ka šī Roberta – vīriešiem tik raksturīgā rīcība – ir ļoti noderīga. Jo viņš, pretēji Gabrielai, pavisam īsas sarunas laikā ar aizdomās turamo dāmu bija pamanījis, ka lēdijai ir atvērts kleitas rāvējslēdzējs, zeķe nošļukusi un apakšbikšu vispār nav. Šie nenoliedzamie fakti daudz ko izskaidroja un ievērojami pavirzīja uz priekšu izmeklēšanas gaitu. Turklāt Robertam nepaliek nepamanīts arī tas, kādas apakšbiksītes ir Gabrielai…

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas