VIDEO: ko var nopirkt Nakts tirdziņā Mārtiņdienas un ikdienas galdam

0 komentāri

Mārtiņdiena iezīmē rudens beigas un ziemas sākumu pēc latviešu tradīcijām. Mūsu senči sājā dienā sāk iet budēļos. LNT 900 Sekunžu vadītājs Māris Grigalis Mārtiņdienas rītu sāka Nakts tirdziņā starp kāpostiem, burkāniem un marinētiem gurķiem

Nakts tirdziņā sabrauc zemnieki paši, kuri pircējiem piedāvā savu aizvadītajā vasarā izaudzēto un rudenī novākto. Māris tirdziņā atrod visu nepieciešamo Mārtiņdienas svētku galdam un arī ikdienai. Laura, Bella Rosa, Katelīna, Annuška – tās visas ir saimnieces Ivetas izaudzētās kartupeļu šķirnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mārtiņdienā uz galda obligāti jāliek kas marinēts. Sālīti tomāti, marinēti ķiploki, skābēti kāposti – viss tepat Latvijā izaudzēts un izlolots.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas