VIDEO: kāzu “feili”, kas liks smieties ikvienam

0 komentāri

Kāzas ir svētki, kurus plānojam vairākas nedēļas un pat mēnešus iepriekš, lai viss būtu perfekti. Šiem pāriem viss noteikti bija izplānots, bet varam apgalvot, turot roku uz sirds, ka viņi savu kāzu dienu neaizmirsīs nekad. :)

Kūka, kas apgāžas, pušķis, kas iesprūst basketbola grozā, un pāris, kas izmirkst upē. Šie ir tikai daži no šā video smieklīgākajiem atgadījumiem. Skaties pati! Jācer, ka tava kāzu diena iztiks bez šādiem “feiliem”. Veselu smiešanos! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas