Video: kas obligāti jāņem vērā, fotografējot, lai bilde izdotos perfekta

0 komentāri

Ja Ziemassvētku brīvdienās esi nolēmusi doties nelielā ceļojumā, noteikti vēlēsies arī nofotografēties pie slaveniem un vienkārši skaistiem un interesantiem apskates objektiem, tieši tāpat kā to mēģina darīt Bez Tabu korespondents Ēriks Palkavnieks.

Fotogrāfs ar pieredzi Agris Semēvics izvērtē Ērika veikumu, kurš mācījies fotografēt, pētot “selfiju” vai “pašbilžu” atrastos paraugus internetā. Protams, ka daudz labāk, ja iemūžināt tūristu pie kāda slavena apskates objekta palīdz ”cilvēks no malas”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

Nevainojamā fotogrāfijā fonā jūrai būtu jābūt horizontāli taisnai, bet Eifeļa tornim vertikāli taisnam, turklāt redzamam visā augumā.

Fotografējoties nav obligāti jāskatās objektīvā, tas piešķir fotogrāfijai zināmu māksliniecisku auru. Fotogrāfijā vienmēr jāpievērš uzmanība fonam, vai gadījumā slavenajam tūrisma objektam līdzās netraucē kāds ”svešķermenis” – neglīts žogs vai atkritumu urna.

Agris digitālo fotogrāfiju laikmetā iesaka fotografēt daudz un dažādus variantus, jo liekās un neizdevušās fotogrāfijas var vienkārši izmest ārā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas