VIDEO: kā sākt trenēties ar TRX

0 komentāri

Ziema ir visīstākais gadalaiks, kad jau vajadzētu sākt domāt par nākamās vasaras peldkostīmu sezonu. Ja esi nopietni nolēmusi ķerties ”vērsim pie ragiem”, tad ir vērts labi izsvērt visus ”par” un ”pret,” lai ne tikai fiziski izkustētos, bet no tavām fiziskajām aktivitātēm būtu arī kāda jēga.

Ja esi tikai dzirdējusi par vingrošanas trenažieri TRX, tad raidījumā LNT brokastis treneris Kārlis Anitens tevi iepazīstinās ar visām tā ”ekstrām.” Kārlis TRX sauc vienkārši par ”šņori ar rokturiem.” TRX ir piekares trenažieris, ar kura palīdzību var veikt funkcionālu treniņu, kurā vingrojam paši ar savu svaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Tas ir efektīvs vingrošanas veids, jo, vingrojot ar TRX, ir jānotur līdzsvars, tādēļ strādā ne tikai tās muskuļu grupas, kuras apzināti darbinām, bet strādā visi dziļie muskuļi. Tādējādi ķermenim iepazīšanās ar TRX ir liels šoks. Iesācējiem visieteicamākais režīms vingrošanā ar TRX ir divas reizes nedēļā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas