VIDEO: iemūžini vērtīgas atmiņas skaistā ģimenes albumā

0 komentāri

Bērni aug ļoti ātri, to mēs zinām, taču mums ir iespēja šo mirkli apstādināt un pat iemūžināt. Kā to var izdarīt, skaties video.

Vai tu varētu iedomāties dzīvi bez foto un video kameras. Cik daudz mēs esam spējīgas visu paturēt atmiņā? Vai mēs atcerētos, kā mēs izskatījāmies bērnībā, ja mums nebūtu bijis foto albums, vai, laikam ejot, mēs spētu atcerēties, kā ir izaudzis mūsu mazulis un izskatījies pirms nedēļas vai pat mēneša?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Tādēļ mums būtu jāpriecājas, ka ir izgudrotas tādas ierīces, kas spēj iemūžināt kaut nelielu daļiņu no mūsu atmiņām. Raidījumā uzzināsi, kā foto sesijas skaistās bildes var tapt krāšņā ģimenes atmiņu albumā, kas turpmāk glabās ģimenes īpašākos un nozīmīgākos notikumus.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas