VIDEO: cik mīļi! Kā topošie vecāki paziņo priecīgo jaunumu nākamajiem vecvecākiem

0 komentāri

Katram no mums ar vecākiem ir īpašas attiecības, un katram ir savs stāsts par to, kā paziņoja, ka viņi kļūs par vecvecākiem. Pēdējos gados jauno māmiņu un tētu izdoma ir ļoti augusi, un nākamie vecāki cenšas padarīt šo par neaizmirstamu notikumu sev un topošajiem vecvecākiem.

Īpaši sirsnīgs šis paziņojums ir izdevies kādai topošajai māmiņai Džimijai. Vecākiem par savu grūtniecību Džimija ar vīru nolēma paziņot, spēlējot čukstēšanas spēli. Vecākiem tika uzliktas austiņas, un viņiem no lūpām bija jānolasa, ko jaunie saka. Nākamā vecmāmiņa, visticamāk, saprata pirmā, ko meita ar znotu vēlas sacīt. Toties vectētiņš ”cīnījās” ilgi un cītīgi, līdz beidzot saprata, par ko ir runa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: vectētiņš. vecmāmiņa un mazbērns. Visaizkustinošākie fotomirkļi

Ne velti saka, ka vecvecāki, uzzinādami par gaidāmo mazuli, mēdz būt vislaimīgākie cilvēki pasaulē. Noskaties video un iedvesmojies! Ja arī tavā ģimenē gaidāms priecīgais notikums, bet vecāki to vēl nezina, ir vērts pamēģināt!

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas