VIDEO! Bez Tabu Ziemassvētku garša aktiera Jāņa Āmaņa gaumē!

0 komentāri

Piparkūkas, pīrāgi, cepetis, pelēkie zirņi… Katram no mums noteikti ir sava īpašā Ziemassvētku garša. Turpmākās piecas dienas, līdz pat pirmajiem Ziemassvētkiem, raidījumā Bez Tabu uzzināsim, ko par savu Ziemassvētku garšu sauc sabiedrībā populāri cilvēki.

Nacionālā teātra aktieris un televīzijas šovu vadītājs Jānis Āmanis nespēj Ziemassvētkus iedomāties bez zivs. Zivij Ziemassvētku galdā jābūt obligāti. Tādēļ raidījuma Bez Tabu pirmajā rubrikas Ziemassvētku garša epizodē – Jāņa Āmaņa darinātās laša maizītes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Bērnībā Jānim Ziemassvētku galdā allaž bijusi tēta ķertā karpa. Tagad – lasis vai forele, nereti arī paša noķertā. Lai pagatavotu savas īpašās laša maizītes, baltmaizi Jānis vispirms grauzdē, līdz tā kļūst kraukšķīga. Āmanim, kā visiem aktieriem, Ziemassvētku laikā darāmā ir ļoti daudz, tādēļ ar lielu cepešu gatavošanu neaizraujas. Ziemassvētkus parasti Āmaņu ģimene svin pie vecākiem un vecvecākiem.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas