Veselīgais kokteilis “smūtijs” tavam mazulim

0 komentāri

Sagaidot 2016. gadu esam mielojušās ar gardām un sātīgām maltītēm, tāpēc tagad ir laiks sniegt priekšroku kam veselīgākam.

Ikdienu nepieciešams vismaz 800g augļi un dāzreņu, kas ir salīdzinoši daudz. Tāpēc smūtiji ir lielisks veids, kā saņemt nepieciešamos vitamīnus un uzturvielu daudzumu. Vārds smūtijs ir  cēlies no angļu vārda, kas nozīmē viendabīgs. Smūtiju sastāvdaļas var būt visdažādākās. Augļi, ogas, dārzeņi un zaļumi, kam pievienots jogurts, sulas vai piens. Smūtiji Latvijā populāri ir kļuvuši nesen, savukārt ASV šos dzērienus baudīja 60. gados.
Smelies idejas divām veselīgajām smūtiju receptēm, no restorāna Raw Garden vadītāja  Matīsa, kurš atklāj, kā lieliski, gardi un veselīgi pagatavot šos dzērienus.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas