Veselība pirmajā vietā! Ilggadības dzēriens viņam un viņai

0 komentāri

Tēja vīriešiem pie­šķirs iztu­rību, mund­rumu, stiprinās nervu sis­tēmu, atjaunos vīrišķās funkcijas, savukārt tēja sievietēm palielina imunitāti, sti­p­ri­na asinsvadus, nomierina nervus, ārstē maz­asinību, atvieglo “kritiskās dienas” un palīdz klimaksa periodā.

Tēja viņam

Ņem pusēdamkaroti priežu vai eg­ļu skujas, ēdamkaroti priežu un ēdamkaroti bēr­zu pum­puru, pusēdamkaroti staģes sak­ņu, 2 ēdam­karotes asins­zāļu zie­du, ēdam­karoti pelašķu. Skujas un pum­purus aplej ar puslitru auksta ūdens un atstāj uz diennakti. Tad ūdenim pie­vieno staģes sak­­nes un uz mazas liesmiņas uzvāra, pie­vie­no asinszāli un pe­lašķus. Sautē uz mazas lies­mas zem vāka, kamēr šķidruma paliek par trešdaļu mazāk. Izkāš, ielej pudelē un uzglabā aukstā vietā. Izmanto tējas uz­liešanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tēja viņai

Ņem pusglāzi mež­rozīšu augļu un pusglāzi sak­ņu, 2 ēdam­karotes āboliņa ziedu, ēdam­karoti staģes sakņu, 2 ēdamkarotes nātru, 2 ēdamkarotes asins­zāles, tējkaroti salvijas. Abas saknes aplej ar 1,5 l auksta ūdens un liek uz uguns. Kad uzvārās, nogriež mazu liesmiņu un sautē pusstundu zem vā­ciņa. Tad pie­ber mežrozīšu augļus un atkal sautē pusstundu. Pēc tam pievieno pārējās sastāv­daļas un sautē, kamēr šķidruma paliek trešā daļa no sā­kot­nējā apjo­ma. Atdzesē, izkāš, lej pudelē, dzer bez iero­be­žojuma. Iz­manto tējas uz­liešanai.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas