Vairo seksualitāti – gatavojies meklēt papardes ziedu

0 komentāri

2. Paņēmiens Nr. 2

2/5

Paņēmiens Nr. 1

Foto: Dace Kiršpile, Flickr.com

Foto: Dace Kiršpile, Flickr.com

Naskāks prāts uz mīlēšanos Tev būs, ja dzersi dažādas augu valsts tējas. Tase kumelīšu un vībotņu tējas katru dienu – un stress būs prom. Aveņu lapu tēja pamodinās snaudošo libido. Ja ēdienkartē bieži iekļauj eksotisko avokado, tajā esošais E vitamīns arī dara brīnumus. Libido spēj uzmundrināt arī žeņšeņs, kanēlis, lakrica, ingvers u.c. asinsriti uzlabojoši ārstniecības augi.

2. Paņēmiens Nr. 2

2/5
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas