Vai zināji, ka guļamistabas krāsa var liecināt, ka tev piemīt spēcīga domāšana un humora izjūta?

0 komentāri

Sievietes lutina savu dzīvesvietu. Plaša vieta, milzīgs skapis ir īsts sapnis. Ne tikai interjera precēm ir nozīme, bet arī izvēlētajām krāsām. Vai vēlies uzzināt, ko par tavu personību liecina tavas guļamistabas krāsa?

Ir teiciens, ka par gaumi nestrīdas, bet, viesojoties dažāda veida dzīvesvietās, pie draugiem, draugu draugiem vai radiem, mēs pašas varam izsecināt šo cilvēku gaumes un stila izjūtu, kā arī varam minēt personiskās īpašības. Guļamistaba ir mūsu miera zona. Tās izvēlētā krāsa par tevi var daudz ko atklāt. Nelielu priekšstatu par tavu dzīvi un arī personību. Fotogalerijā apskati krāsu atklājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas