Vai tiešām vēlies? Fakti par pirkstu tetovējumiem

0 komentāri
Vai tiešām vēlies? Fakti par pirkstu tetovējumiem
Foto: Flickr.com

Tetovējumi uz pirkstiem ir jauki, nelieli, bet tie var sagādāt daudz nepatīkamu izaicinājumu. Cilvēki šos tetovējumus izvēlas tetovēt kā mīlestības un saistības simbolu, jo tiek asociēti ar laulības gredzenu.

Tetovēšanas process ir īpaši sāpīgs. Tavi pirksti ir jutīga vieta tetovējumam tā iemesla dēļ, ka tur ir kauls. Ja esi gatava tetovēt ko simbolisku, tad sāpes ir daļa simboliskā momenta.

Tie izdziest. Rokas mazgājam un kopjam daudz vairāk par citām ķermeņa daļām. Turklāt tetovēšanas process ir jāveic īpaši rūpīgi, jo krāsas nav tik izteiktas un līnijas var būt nedaudz izkropļotas.

Rokas ir redzamas visu laiku. Ja tetovējumu uz ribām vai rokas var aizklāt ar apģērbu, tad tetovējumi uz roku pirkstiem ir redzami visiem. Iespējams, tavā darbavietā šis nebūs pareizākais tetovēšanas lēmums.

Tomēr atceries, – tetovējumi ir par unikalitāti. Ja vēlies izdaiļot sevi, tad smelies kādu no šīm idejām!

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas