Vai tiešām Keita mīl ne tikai princeses Diānas dēlu, bet arī viņas diadēmu

0 komentāri

Dodoties uz diplomātisko uzņemšanu Bekingemas pilī, Kembridžas hercogiene bija redzama Velsas princeses Diānas mīļākajā diadēmā. 

Keitas Midltones stils vienmēr ir ticis apbrīnots, bet šoreiz Keita mūs pārsteidz ar ko patiešām pasakainu un karalisku, hercogienes galvu rotā Velsas princeses Diānas mīļākā diadēma, kas tiek dēvēta par lover`s knot tiara. Šī ir tikai ceturtā reize, kad hercogiene sabiedrībā parādās ar princeses Diānas mīļāko diadēmu. Pēdējo reizi Keitas galvu šī diadēma rotāja oktobrī, kad norisinājās Bekingemas pils valsts banketa atklāšanas balle. Šī lotosa ziedu stila diadēma tika dāvāta princesei Diānai tālajā 1981. gadā kā kāzu dāvana, kuru pasniedza pati Anglijas karaliene.
Dimanta pērļu diadēmu izgatavoja 1914. gadā. Tai ir raksturīga franču ietekme ar neoklasikas elementiem. Diadēmu rotā 19 dimanta arkas, uz kurām mīlestības mezglā ir izvietotas baltās pērles. Diadēmas dizainere bija Anglijas karalienes vecmāmiņa – karaliene Mērija.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas