Vai šis ir tipiska vīrieša raksturojums – nevaru neko atrast?

2 komentāri

Kā tas ir, – vīrietis nekad neko nevar atrast vai ieraudzīt to, kas stāv viņa acu priekšā?! Vai tu esi piedzīvojusi šādu situāciju? Vai tu arī ciet no vīriešu ”nevērīgās” skatīšanās?

Šis video lieliski parāda pāru attiecības, kurās vīrieti varētu godalgot ar Oskaru par labākā aktiera tēlojumu, kas ir – neredzu! Sievietes mēs varam apsveikt viena otru, ja vairs šos vārdus neņemam galvā. Nedod Dievs, tu nezini, kur atrodas visas viņa ikdienišķās lietas. Vai tas puisis, vīrs vai mīļākais, arī atverot atvilktni nevar atrast zeķes, vai virtuvē nevar ieraudzīt sāls trauciņu? Aizpildi aptauju, un atzīmē vai piekrīti, ka vīrieši ir nevērīgi un nekad neko nevar atrast, un lūdz sieviešu palīdzību!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Vai tu piekrīti, ka vīrietis nekad neko nevar atrast?

Rezultāti:
73%

Piekrītu

18%

Nepiekrītu

9%

Daļēji

2 komentāri

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas