Vai dari TO pareizi? Orālā seksa ieteikumi

0 komentāri

Vai nu mēs baidāmies to darīt, vai arī vienkārši neprotam to darīt, bet pasaulē nav neviena veča, kas pēc tā nealkst. Orālais sekss, mīļās! Par viņa mantību šoreiz, un kā pareizi darīt visu, lai šis kļūtu par tavu mīļāko seksa veidu.

Priekšspēlei ir nozīme!

Sāc ar kaitināšanu. Neliela priekšspēle ar visām drēbēm mugurā būs labs iesākums. Liec lietā savas rokas un lēnām sāc izģērbt viņu, nevis otrādi. Svarīgi būs tavi pieskārieni viņam starp kājām gan ar pirkstiem, gan mēli. Kad esi gatava, varam sākt!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mitruma pārbaude – “ček”!

Pārliecinies, vai tavā mutē ir pietiekami daudz siekalu, jo svarīgākais šajā procesā ir mitrums. Ja vēlies paspēlēties ar rokām, tad tām ir jābūt gana mitrām, lai orālā seksa prieki nebeidzas nesākušies.

Sāc visu lēnām un, pats galvenais, pati izbaudi procesu. Viņš dievina to, ko jūt un redz, tāpēc neaizmirsti par acu kontaktu!

D formas kustības

Iztēlojies, ka veido lielo D burtu – ej uz augšu, tad pa labi “ievelc” pusaplīti. Šajā procesā labākais ir tas, ka viņa loceklis nestāvēs uz vietas, bet tu ar savām alfabēta zināšanām liksi viņam kunkstēt aiz laimes. Ak, jā! Kunkstēšana! Liec viņam manīt, ka tu izbaudi to, ko dari un spēj kontrolēt situāciju. Protams, tādas frāzes kā “ak, tev ir tik liels” vai arī “man tik ļoti patīk tavs… (izvēlies apzīmējumu)” lieti noderēs.

Foto: mazajiem dzīves prieciņiem…

Neaizmirsti par sēkliniekiem

Kāpēc daudzas no mums uzskata, ka vīrieša jutīgā zona ir tikai viņa loceklis? Izlasi šeit, kurām zonām īpaši pievērst uzmanību. Viena no tām – sēklinieki. Ja vēl esi iesācēja, izmanto tikai rokas. Paspēlējies ar tiem, nebaidies no tā, ka viņam vai tev tas pirmajā brīdī šķiet dīvaini. Viņš aiz sajūsmas būs gar zemi (visticamāk jau ir). Tas liec lietā muti – mēģini tos it kā iesūkt un, kārtējo reizi, pārliecinies, vai mute ir gana slapja, lai uzņemtu vēl viesus. :)

NEKAD NEDARI ŠO

Nekad, nekad, nekad neizmanto zobus. Jā, viegls kodiens lūpā būs seksīgi, bet tur, lejā, tas nederēs. Atceries, ka svarīgas ir tavas lūpas un mēle, nekas vairāk. Protams, arī rokas. Ja tava vīrieša mantība patiesi neietilpst tavā mutē, tad orālā seksa laikā, ejot uz augšu un leju, pieliec klāt arī rokas, lai viss loceklis tiktu pilnībā apņemts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas