Uzzini! Vērtīgi padomi, kā sagatavoties profesionālai fotosesijai

0 komentāri

Lai izbaudītu īstu fotosesiju nav obligāti jāgaida izlaidums vai kāzas. Atliek vienīgi izvēlēties fotostudiju un – aiziet! Taču sieviete nebūs īsta sieviete, ja viņai būs vienaldzīgs rezultāts. Ja kāda saka, ka ir gluži vienalga, kā fotogrāfijā izskatīties, tad zini, ka tie ir salti meli.

Raidījumā Bez tabu Fotogrāfs Ronalds Šulcs iesaka, ka ir vērts apskatīties un pastudēt internetā atrodamos ieteikumus, kā labāk fotografēties: kādu pozu ieņemt, kur skatīties, kur likt rokas utt. Protams, dzelžaini pieturēties pie kaut kāda iedomāta standarta nebūtu vēlams. Pēc tam – panākt, lai fotogrāfijā fotomodele izskatās dabiski un nesamāksloti, tas jau ir fotogrāfa uzdevums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Protams, pirms fotosesijas ir jāuzliek grims. Reti kura daiļava var atļauties profesionālas foto kameras priekšā stāties bez ”make up”. Stilistes Anete Muižnieces ieteikums – kaut nedaudz noformulēt sev, ko vēlies. Kādu grimu – spilgtu vai mierīgu, varbūt ir vērts ielūkoties kādos žurnālos, vai interneta mājas lapās, lai saprastu, kāds būtu vēlamais rezultāts. Tad stilists varēs izvērtēt, kas tavai sejai piestāv, bet kas – nē.

Video

 FOTO. Aplūko foto un uzzini, kā fotosesijā klājās pašai atraktīvajai Bez tabu komandai

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas