Uzzini, kurš ir tavs roku tips?

0 komentāri

2. Gaisa roka

2/5

Foto: Dino, Flickr.com

Zemes roka

Izskats

Kvadrātveida plauksta ar īsiem un strupiem pirkstiem. Ļoti iespējams, ka plaukstai ir tikai dažas līnijas. Dažreiz tās var būt tikai trīs vai četras, tās ir izteiktas un piešķir rokai nepārblīvētu skatu. Pirkstu nospiedumi šiem cilvēkiem  vienmēr ir cilpas vai lokveida.

Temperaments un dzīvesveids

Sirds dziļumos šis cilvēks balstās uz tradicionālām vērtībām. Zemes roku pārstāvji ir stabili un piezemēti. Tā kā šie cilvēki ir strādīgi, nosvērti, praktiski, viņi dod priekšroku sakārtotai dzīvei. Mīl uzturēties svaigā gaisā un strādāt fizisku darbu, nemīl ilgi uzturēties telpās. Zemnieciski, izjūt saikni ar dabu. Nedzīvo ilūzijās, nekavē laiku ar nereālām lietām. Ļoti neatlaidīgi cilvēki.

Zemes tipa vājās vietas:

  • raizes;
  • gremošanas un zarnu darbības problēmas;
  • ādas slimības;
  • problēmas ar locītavām;
  • fizisks nogurums.

2. Gaisa roka

2/5
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas