Uzzini, kā vienkārši un ātri iegūt žilbinošu vakara “make-up”

0 komentāri

Lai kā mēs cenšamies visu allaž ieplānot un paspēt laikus, vienmēr pietrūkst tieši pusstundas. Ja līdz Jaungada sagaidīšanas svinībām esi paspējusi gan sapost māju, saklāt galdu, sagludināt drēbes mīļotajam vīrietim, taču savu dienas grimu vēl neesi paspējusi noņemt, lai uzliktu vakara “make-up”, nebēdā. Lūk, grima meistares Unas Bernatovičas ieteikums.

Protams, ka vispareizāk ir iepriekšējo grima kārtu noņemt un tad klāt nākamo. Tomēr nereti tieši laika trūkums ir tas, kas neļauj mums visu izdarīt perfekti. Una Bernatoviča mierina, ka, prasmīgi uzlabojot dienas “make -up”, var pietiekami ātri tikt pie ļoti spilgta vakara grima.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Galvenais ir apbruņoties ar acu ēnu bāzi, spilgtām acu ēnām, zīmuli un labu skropstu tušu. Ja ir vēlme pēc īpaša svētku “make-up”, jātur vienmēr pa rokai acu ēnu spīdumi jeb “gliteri”.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas