Uzzini jau tagad! Kāda izskatīsies “Līgava 2016”

0 komentāri

Nākamgad precies? Tad jau šajā nedēļas nogalē vari uzzināt, kādai būs jāizskatās ”Līgavai 2016.” Izstādē ”Baltās kāzas – kāzu modes tendences 2016” trīs dienu garumā tev ir unikāla iespēja jau tagad ielūkoties nākamā gada kāzu tendencēs un varbūt pat laikus atrast ko piemērotu sev.

Ierasts, ka Latvijā par kāzu mēnesi tiek uzskatīts augusts, taču šogad, patiecoties izstādei, par sava veida kāzu mēnesi kļuvis arī oktobris. Kāzu kleitas, galdu klājumi, noformējums – viss tava mūža skaistākajai dienai. No 16. līdz 18. oktobrim tirdzniecības centrā ”Mols” notiks konceptuālu instalāciju izstāde – ”Baltās kāzas – kāzu modes tendences 2016.” Šī izstāde ir interesanta ne tikai ar to, ka ikvienam būs izdevība nedaudz ielūkoties tajā, kā nākamgad izskatīsies līgavas, bet arī ar to, ka šīs izstādes ekspozīcijas veidošanā piedalās 25 tirdzniecības centra veikali, kā arī fotogrāfs Jānis Ratnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO. Ielūkojies izstādē un iztēlojies savas kāzas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas