Uzklausi speciālistus, gatavojies dzemdībām jau laikus

0 komentāri

Katras ģimenes pārziņā ir tas, kā gatavoties dzemdībām, bet vispareizāk būtu uzklausīt speciālistus, kas ir savas jomas lietpratēji. Raidījumā Māmiņu klubs mēs visi gaidām Superbēbja piedzimšanu. Kā risinās gaidību process, uzzini šajā video!

Kristīne un Jānis gaida trešo mazuli. Abi dodas pie dūlas Lienes Ceriņas, kur topošajiem vecākiem ir iespēja apgūt dažādas dzemdību pozas, kā arī iemācīties pareizi elpot dzemdību laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā nodarbībā ir gan teorētisko, gan praktisko zināšanu apguve. Gaidāmā Superbēbja tētis Jānis atzīst, ka vienmēr ir palīdzējis Kristīnei dzemdību laikā, kā arī atgādinājis par pareizu elpošanu. Ja otras pusītes neizvēlas būt klāt dzemdību laikā, tad ieteicams atrast citu atbalsta personu, jo emocionālais atbalsts ir vissvarīgākais.

Video: mācies kopā ar raidījumu Māmiņu klubs

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas