Tu neticēsi, ko sievietes ir gatavas darīt, lai iegūtu šādas uzacis!

1 komentārs

Apnicis katru rītu celties stundu agrāk, lai iegūtu perfektu uzacu izskatu, tās uzlabojot ar uzacu zīmuli? Ja tev ir lieki 7500 tūkstoši dolāru, tad neuztraucies, tu vari iegūt tādas uzacis kā modelei Karai Delevinjai (Cara Delevingne)!

Ņujorkas klīnikas sertificētā daktere Keita Durante piedāvā pakalpojumus, kuri saucas “Karas iesaiņojums” (ang. – Cara package). Tu vari iegūt savas sapņu uzacis. To sauc par matiņu transplantāciju. No sākuma tiek noteikta tavai sejai atbilstoša uzacu forma un matiņu biezums, kā arī krāsa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Biezas uzacis rada jauneklīgāku izskatu, kas kļūst īpaši aktuāls sievietēm pēc 40. Nesteidzies ar uzacu plūkāšanu! Kā zināms, šādas uzacis šobrīd ir modē.

Foto: Karas Delevinjas uzacis

1 komentārs

TOP komentāri

  • Paciente
    0

    Paciente

    Rīgā to pašu par no 600 līdz 800 eur var izdarīt. Meklējiet matu un uzacu transplantācijas klīniku "Rubenhair"

    09.10.2015 15:09

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas