Tu neticēsi, ar ko šis vīrietis ir tik īpašs!

0 komentāri

Katram no mums skaistums izpaužas citādāk. Iepazīsties ar pasaules slaveno modeli Šaunu Rosu.

Šauns Ross ir citādāks, nekā mums visām varētu šķist. Viņa izskats ir vilinošs, bet tajā pašā laikā unikāls, jo šādu cilvēku pasaulē nav daudz. Varam pat teikt, ka šādu modeli tu vēl nebūsi redzējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katra esam radīta ar saviem plusiem un mīnusiem, un skaistumu nevaram norobežot, jo tas mums var asociēties ar kaut ko pavisam atšķirīgu. Par šo cilvēku raksta visi pasaules mediji, un pašreiz Šauns velta savu uzmanību tiem cilvēkiem, kuri par savu izskatu nav pārliecināti un jūtas atšķirīgi. Lai atbalstītu šo sabiedrības daļu, Šauns ir radījis sociālajā vietnē Instagram.com tēmturi #InMySkinIWin, kas pauž atbalstu citādiem cilvēkiem, līdzīgiem kā viņš.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas