Trīs māsas saņēmušas 75 000 (!) mārciņu vērtas dāvanas, publicējot bildes Instagramā

0 komentāri

Trīs māsas – Lūsija (28), Sofija (26) un Steicija (25) – atklājušas, ka tikai no fotogrāfiju publicēšanas vien vietnē Instagram saņēmušas dāvanas 75 000 (!!!) mārciņu apmērā no pilnīgiem svešiniekiem.

Meitenēm pieder skaistumkopšanas salons Sentolbansā, Apvienotajā Karalistē. Visas trīs māsas saņēmušas tādas dāvanas kā dizaineru apavus, rokassomiņas, Apple produkciju, ekskluzīvu kosmētiku no pilnīgiem svešiniekiem, kas jūsmo par māsu skaistumu vietnē Instagram. Viena no māsām atzīst, ka neko sliktu tajā nesaskata. Viņa sevi un māsas uzskata par tām, kas šo vīriešu ikdienu padara gaišāku. Lūsija, vecākā māsa, atzīst, ka, viņasprāt, šiem vīriešiem nav skaistas dāmas pie sāniem, kuru lutināt, tāpēc, lai apmierinātu savu pašapziņu, viņi izvēlas dāvināt dāvanas mums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr arī skaistajam ir neglītā puse. Ir vīrieši, kuri izseko dāmas un pēta, kā viņas darbojas salonā. Ir tikusi iesaistīta pat policija, tomēr tādi gadījumi ir ļoti reti.

Foto: trīs māsiņas, kas priecājas par ikvienu dāvaniņu

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas