Timberleiks, asarām acīs, publiski apliecina savu mīlestību pret Bīlu

0 komentāri

Džastins Timberleiks ir ne vien talantīgs mūziķis, bet arī mīlošs ģimenes cilvēks. Izplūstot asarās, Timberleiks teica publisku runu, kurā lielāko paldies sacīja savai sievai, aktrisei Džesikai Bīlai.

“Pirmkārt, es vēlos pateikties savai skaistajai, mīlošajai un neticami saprotošajai sievai Džesikai.” Timberleiks, 34, teica ar asarām acīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa ir man “akmens”.

“Mazā, es mīlu tevi vairāk par visu. Nevieni vārdi un neviena dziesma to nekad nevarētu tik spēcīgi apliecināt”. Timberleiks piebilda to, ka pāris tikko nosvinējis savu trešo kāzu gadadienu, kas Holivudā, pēc paša vārdiem, pielīdzināmi 15 gadiem kopā.

Pāris apprecējās 2012. gada oktobrī, Itālijā un nākamā gada aprīlī Džesika laida pasaulē abu kopīgo dēliņu Sailesu Rendalu.

Foto: lieliskais Holivudas pāris Džastins Timberleiks un Džesika Bīla

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas