Tev tas noteikti jāzina! Visnetīrākie augļi un dārzeņi

0 komentāri

2. Mīkstie, pūkainie

2/9

Par pašas sarūpēto Tu vari ”likt galvu ķīlā”, ka audzēšanas procesā neviena ķimikālija nav pat klāt stāvējusi. Citādāk ir ar pirktajiem dārzeņiem, zaļumiem un visu pārējo. Ja mamma ir mācījusi, un ārsti piekodinājuši, ka gan ogas, gan augļi un dārzeņi pirms lietošanas ir rūpīgi jānomazgā, tie nav tikai tukši vārdi. Piedāvāju Tev visnetīrāko augļu un dārzeņu sarakstu.

Zaļā, modīgā

Selerija

Foto: Daniella Segura, Flickr

Foto: Daniella Segura, Flickr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dietologi selerija saknei dzied slavas dziesmas, bet likt galdā skaisti sašķērētus selerija kātus kļūst arvien stilīgāk. Taču izrādās, ka viens selerijas kāts satur vidēji 13 pesticīdus, taču kopumā šajā augā var atrasti pavisam 67. Šāda pesticīdu apjoma klātbūtnes skaidrojums gauži vienkāršs – selerijai nav bieza, aizsargājoša virsslāņa – mizas.

2. Mīkstie, pūkainie

2/9
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas