Tev jāredz! Kāzu šova pretendentu krāšņie, aizkustinošie mīlestības stāsti un foto

28 komentāri

2. Madara un Mairis

2/10

Aiva un Artis

FOTO: konkursa foto

FOTO: konkursa foto

Šovam Aivu un Arti pieteica vecāki. Fragments no vēstules

Aiva un Artis, lai gan pazīstami nepilnus 10 gadus, par pāri sevi dēvē 2,5 gadus, mīļi sauc sevi par A-komandu. Aptuveni pēc gadu ilgas kopdzīves Artis izlēma spert vienu no svarīgākajiem soļiem savā dzīvē un lūgt Aivu kļūt par viņa sievu. Vairākas nedēļas Artis nevarēja izšķirties starp piemērotāko vietu bildinājumam tepat Latvijā, nevēloties būt neoriģināls. Drīz vien nonāca pie secinājuma, ka tam jābūt kam grandiozam, un, tā kā Aiva līdz tam nekad nebija bijusi Francijā, tika nolemts iegādāties aviobiļetes uz mīlestības meku – Parīzi! Par pārsteiguma brauciena galamērķi Aiva nenojauta līdz pat pašai lidojuma dienai. Vien stāvot rindā uz drošības pārbaudi, viņa uzzināja, ka Artis viņu ved uz Parīzi!
Viņi apmetās mazā, romantiskā viesnīcā Parīzes centrā. Pirmajās dienās, apmeklējot tūristu iecienītākos apskates objektus, nekas neliecināja par tālāk notiekošo. Trešajā dienā, kad abi devās uz Eifeļa torni, pēc ieturētā piknika tā pakājē jaunieši devās augšup. Atrodot klusāku vietu, Artis uzdeva svarīgo jautājumu: ”Vai kļūsi par manu sievu?” Uz kuru, kā noprotams, Aiva atbildēja: ”Jā!”

2. Madara un Mairis

2/10
28 komentāri

TOP komentāri

 • Kristina Bulatova
  +5

  Kristina Bulatova

  Anita un Andrejs! Vismīļākais pāris! Balsoju par viņiem!:)

  05.08.2015 22:34

 • Voldemars Baltmanis
  +5

  Voldemars Baltmanis

  Милая доченька, будь счастлива!!!!!!!!!!!!!!!!!

  05.08.2015 20:23

 • Karolina i Vadim
  +5

  Karolina i Vadim

  Karolina i Vadim,golosujem za vas i vsia anglija toze

  05.08.2015 19:54

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas