Tas ir atklāts: kur dzīvo seksīgākie vīrieši pasaulē

0 komentāri

Tas nu ir pierādīts – sievietēm, kas vēlas pie sāniem redzēt sev skaistu vīrieti, ir jādodas uz Stokholmu. Tur dzīvojošie vīrieši atzīti par seksīgākajiem vīriešiem pasaulē.

Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā, no sieviešu skatpunkta, dzīvo vissimpātiskākie vīrieši. Neskatoties uz allaž vēso temperatūru, šajā pilsētā dzīvo tiešām karsti vīrieši. Viņi gan tiek uzskatīti par emocionāli distancētiem vienpatiem, kas bieži vien tiek jaukti ar Šveices vīriešiem. Lielākā daļa zviedru vīriešu ir blondi un gara auguma, ar izkoptu stilu un allaž sakoptu un gaumīgu izskatu. Šobrīd tiek uzskatīts, ka Stokholmas seksīgākais vīrietis ir aktieris Aleksandrs Skarsgords (Alexander Skarsgård), aiz viņa seko talantīgais Eirovīzijas uzvarētājs Mons Selmerlēvs (Måns Zelmerlöw). Neskatoties uz emocionālo attālinātību, ja reiz esi iekritusi zviedra sirdī, tad tas ir uz ilgu laiku. Kas gan var būt neatvairāmāks par to?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrajā vietā seko Ņujorkā dzīvojošie vīrieši, savukārt trešajā vietā – Amsterdamas skaistuļu. Aiz TOP3 valstīm ierindos Lisabonas, Sidnejas, Madrides, Berlīnes un Milānas vīrieši.

Foto: Monsa Selmerlēva koncerts Rīgā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas