Tas daudz ko izskaidros! Erotiskais horoskops

0 komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

Auni ir cilvēki, kuriem ir ļoti aktīva seksuālā dzīve. To nosaka gan Uguns stihija, gan Marsa ietekme. Auna dzīvē mēdz būt daudz attiecību, kas balstās nevis uz emocionālu, bet izteikti fizisku saikni.

Vīrietis

Izteikta vēlme dominēt. Lai ievilktu sievieti gultā, Auns ir gatavs ne tikai likt lietā visu savu pievilcību, bet arī viltību un spēju apvārdot. Tomēr par intrigu meistaru Aunu nevar nosaukt, tādēļ viņš intīmo piedzīvojumu dēļ nereti iekuļas dažādos pārpratumos. Tuvības brīžos Auns mēdz būt neparedzams, pat rupjš. Kā mīlnieks ļoti asi reaģēs uz jebkura veida aizrādījumiem no partneres puses.

Sieviete

Ja vien vēlēsies, sieviete Auns neapšaubāmi pratīs savaldzināt stipro dzimumu. Seksuālajā dzīvē, pirmkārt, vēlas baudu iegūt pati. Vai baudu saņem partneris, šo sievieti maz interesē. Sieviete Auns no partnera negaida ilgu un krāšņu romantiskas atmosfēras radīšanu. Lai arī viņai nekas nav pret partnera seksuālo fantāziju realizēšanu, sieviete Auns vienmēr būs gatava likt priekšā savu plānu.

2. Vērsis

2/13
0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas