Tas daudz ko izskaidros! Erotiskais horoskops

0 komentāri

2. Vērsis

2/13

Auns

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

FOTO: AĢENTŪRA/SCANPIX

Auni ir cilvēki, kuriem ir ļoti aktīva seksuālā dzīve. To nosaka gan Uguns stihija, gan Marsa ietekme. Auna dzīvē mēdz būt daudz attiecību, kas balstās nevis uz emocionālu, bet izteikti fizisku saikni.

Vīrietis

Izteikta vēlme dominēt. Lai ievilktu sievieti gultā, Auns ir gatavs ne tikai likt lietā visu savu pievilcību, bet arī viltību un spēju apvārdot. Tomēr par intrigu meistaru Aunu nevar nosaukt, tādēļ viņš intīmo piedzīvojumu dēļ nereti iekuļas dažādos pārpratumos. Tuvības brīžos Auns mēdz būt neparedzams, pat rupjš. Kā mīlnieks ļoti asi reaģēs uz jebkura veida aizrādījumiem no partneres puses.

Sieviete

Ja vien vēlēsies, sieviete Auns neapšaubāmi pratīs savaldzināt stipro dzimumu. Seksuālajā dzīvē, pirmkārt, vēlas baudu iegūt pati. Vai baudu saņem partneris, šo sievieti maz interesē. Sieviete Auns no partnera negaida ilgu un krāšņu romantiskas atmosfēras radīšanu. Lai arī viņai nekas nav pret partnera seksuālo fantāziju realizēšanu, sieviete Auns vienmēr būs gatava likt priekšā savu plānu.

2. Vērsis

2/13
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas