Supernovas dalībnieku stils izraisa vētru sociālajos tīklos

1 komentārs

Ne tikai dziedātāju izvēlētā dziesma un tās aranžējums ir svarīgs atlases konkursos, bet  liela nozīme ir arī skatuves imidžam un izvēlētajam apģērbiem, kas var noteikt skatītāju simpātiju un atbalstu konkrētai dziesmai.

Šonedēļ Supernovas dalībnieki ir pacentušies. Izvēlētie apģērbi bija dažādi. Jānorāda, ka dalībnieku vidū populārākā krāsa bija baltā. Baltā krāsa norāda uz nepārspētu pilnību, apskaidrību un šķīstību. Tā ir vēsa, mērķtiecīga un nevainīga. Viskrāšņāk izcēlās Samantas Tīnas izvēlētais tērps, kas atgādināja Ēģiptes dievieti Nofreteti. Savukārt dvīnes bija iecienījušas vieglas, sportiska tipa bikses ar augstpapēžu kurpēm. Neiztika bez asprātīgiem jokiem un komentāriem sociālajos tīklos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aplūko galeriju un apskati, ar kādiem apģērbiem dziedātāji pārsteidza skatītājus.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Indra Zommere
    0

    Indra Zommere

    Samanta Tīna

    17.02.2016 21:16

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas