Superbēbis dodas pirmajā pastaigā! Kā ģērbt mazulīti ziemā?

0 komentāri

Raidījuma Māmiņu klubs Superbēbis Edvards ir beidzot gatavs doties pastaigās ar māmiņu. Kad ir īstais laiks uzsākt pastaigas, un kāds ir piemērotākai apģērbs, ko vilkt mugurā bēbītim?

Māmiņa Kristīne pastaigājas katru dienu. Kā pati atzīst, viņa ir liela staigātāja. Kamēr Edvardiņš vēl ir mazs, ikdienas pastaiga ilgst aptuveni stundu. Sandra Lase, pasniedzēja Māmiņu kluba Vecāku skolā saka, ka jāsaprot bērna ēšanas un gulēšanas ritms. Ideālais variants ir nedēļu pavērot un pierakstīt ritmus. Laiks gulēšanai ir laiks pastaigai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jautājot, kā vislabāk ģērbt mazulīti, Kristīne pagaidām velk mazulītim rudens kombinezonu un liek viņu “maisā”, kurš ir gan silts, gan ērts. Kristīne pašā pirmajā pastaigā gandrīz “pārtuntulēja” bēbīti, bet tā arī iztika bez cimdiem un biezākām zeķītēm. Māmiņu kluba Vecāku skolas pasniedzēja saka, ka, dodoties ārā, bērniņam jāģērbj par vienu kārtu vairāk nekā māmiņai. Lai pārbaudītu, vai bērniņam ir silti, jāpārbauda locītavas. Kā atzīst Lase, deguns un plaukstas nebūs precīzākais rādītājs.

Foto: Edvardiņa pirmā pastaiga

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas