Stilīgi: deviņdesmitie atgriežas! Matos – spīdīga un koša līme

1 komentārs

Tās, kuras krāso matus, zina, cik kaitinošas ir ataugušas matu saknes. Pēdējā laika karstākais trends – defektu pārvērst par efektu.

Sievietes savas ataugušās saknes izdaiļo ar “gliteriem” jeb spīdumiem, kas atgādina deviņdesmito gadu krāšņo “bumu”. Acīs krītošais trends ir pārņēmis vietni Instagram. Sākot no zelta, beidzot par ar rozā un ziliem spīdumiem – dāmas visā pasaulē izmēģina jauno matu veidošanas stilu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šo stilīgo veidu, kā ieveidot matus, aizsākusi dziedātāja Mailija Sairusa, kura pēdējos gados sevi pierādījusi kā īpaši krāšņu skatuves mākslinieci. Ko tu domā par šādu aktualitāti? Vai arī tu vēlies izmēģināt spīdīgu līmi matos?

Foto: “gliteru” mati

1 komentārs

TOP komentāri

  • MinervaMaksuura
    0

    MinervaMaksuura

    Nedod Dies'! Tā var tīnīties darīt vai kāda skatuves dāma, bet ne nopietna ofisa vai bankas darbiniece. Ātri vien bez darba paliks.

    14.11.2015 21:54

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas