Spēcīgi foto: internacionāli pāri, kas saņēmuši sabiedrības nosodījumu

0 komentāri

Pagājušās nedēļas nogales notikumi liek pārdomāt vērtības katram no mums. Skaidrs ir tas, ka bez mīlestības nekas nav svēts, tāpēc ik dienu jāpasaka saviem mīļajiem, cik daudz viņi mums nozīmē. Mums visiem asinis ir vienā krāsā, tostarp šiem pāriem, kuri ir pieskaitāmi internacionāliem pāriem.

Viņus vieno mīlestība, bet apkārtējo cilvēku naids liek pajautāt – kāpēc? Donna Pinklija (Donna Pinckley) uzņēmusi fotosēriju, kurā attēlotas dažādu rasu ģimenes, kuras dienu dienā saņem nosodījumu. Komentāri ir ļauni. Tumšādainam vīrietim jautā, vai viņam nepatīk tumšādainas sievietes, ja jau viņš tiekas ar gaišas ādas krāsas sievieti. Citi pāri vienkārši saņem tādus izteikumus kā “pretīgi”, “kāpēc tu esi ar viņu?”, “viņa ir kopā ar tevi tikai zaļās kartes dēļ”, u. tml. Lūk, fotoprojekts, kas neatstāja vienaldzīgus arī mūs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: Donnas Pinklijas fotoprojekts

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas