Šovs Izklausies redzēts. Ieva Pļavniece: Sievietei par vīrieti pārtapt ir grūtāk

7 komentāri

Vienu reizi katram dalībniekam šovā Izklausies redzēts ir jāpārtop kādā personāžā, kas ir pretējā dzimuma pārstāvis. Otrajā raidījumā šo lozi izvilka aktrise Ieva Pļavniece. Šovakar Ieva iemiesojas leģendārā Liverpūles četrinieka The Beatles līdera Džona Lenona tēlā.

Šis ir pirmais gadījums Ievas aktrises karjerā, kad jātēlo vīrietis. Sēžot pie grima galdiņa un ļaujoties brīnumainajām pārvērtībām, Ieva atzīst, ka pārtapt par Lenonu nenākas viegli. Vīriešiem parasti citādāk kustas vaigu kauli, žokļi, lūpas. Lai godam sagatavotos, bijis jāveic diezgan skrupulozs pētījums par Lenonu. Visgrūtāk Ievai gājis ar balsi, ar Lenona balss tembra ”uzķeršanu”.
Par Lenona daiļradi Ieva ir daudz zinājusi arī agrāk, taču tagad pārtapšana par šo leģendāro, mīklaino personību izvērtusies par interesantu piedzīvojumu.

FOTO: kā Ieva pārtapa par Džonu

Kad jāiejūtas sievietes tēlā, vīrieši parasti žēlojas par zeķbiksēm, augstpapēžu kurpēm un liekajām krūtīm. Ieva uzskata, ka viņi tomēr ir privileģētā situācijā. Kāpēc? Lai uzzinātu, noskaties un noklausies Ievas teikto!

Skaties video:

7 komentāri

TOP komentāri

 • Viola
  +2

  Viola

  Vispār diezgan švaki ar tām līdzībām. vai nu nav labi grima mākslinieki vai kas cits?Runa nav tikai par Pļavnieci. Stafecka vispār ne tuvu Rianai. nodziedāja arī- galīgi garām. ja nav ko darīt var palūrēt TV,bet salīdzinot ar pirmo raidījumu,pagaidām,šis nobāl!

  05.10.2015 11:47

 • Klausītāja
  +1

  Klausītāja

  Ja salīdzina ar to pašu Krievijā notikušo šovu, mūsu grima mākslinieki, diemžēl, nestāv ne tuvu..

  05.10.2015 14:51

 • Ella
  +1

  Ella

  Lesbene...

  05.10.2015 11:37

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas