Aleksandrs Sokolovs – fotogrāfs, kurš ar savu uzvedību nebeidz pārsteigt

0 komentāri
Aleksandrs Sokolovs – fotogrāfs, kurš ar savu uzvedību nebeidz pārsteigt
Foto: Facebook.com
Foto: Facebook.com   Skandalozais un seksuāli atraisītais fotogrāfs, raidījuma Sokolovs par seksu vadītājs, kā arī dejotājs Aleksandrs Sokolovs nereti pārsteidz ar savu uzvedību publiskajā vidē. Māksliniekam ļoti dalās viedoklis par seksa nozīmi paša dzīvē. Aleksandrs Sokolovs ir tik dažāds, ka grūti noticēt, ka viens cilvēks var būt tik daudzpusīgs. Lūk, piecas pazīmes, ka Sokolovs atšķiras no vidējā homo sapiens. 

1. 1. pazīme

1/6
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas