Šokējošs eksperiments! Vai rokas var būt tikpat netīras kā ielas apavi?

0 komentāri

Cik bieži tu mazgā rokas? Vienu, divas, trīs reizes dienā, un kāds, tavuprāt, būtu vēlamais skaits? Vai tavs bērns uzreiz, kad pārnāk mājās, novelk ielas apavus? Visticamāk, ka atbildes uz šiem jautājumiem ir dažādas. Lai zinātu pareizās – raidījuma Bez Tabu korespondente Baiba Runce veic apjomīgu eksperimentu.

Zinātniskajā institūtā Bior Baiba iemācās, kā ņemt virsmas paraugus no apavu zolēm un rokām, lai noskaidrotu, cik baktēriju dzīvo uz šīm virsmām. Pēc tam Baiba pati  šīs jauniegūtās iemaņas izmantos praksē. Zem Baibas ”lupas” nonāk gan bērnudārznieka rociņas un ielas apavu zoles, gan šā brīža aktualitātes – basketbola atribūti – bumba un sporta apavi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc loģikas gribas ticēt, ka uz rokām ir mazāk baktēriju nekā uz apaviem. Tomēr vienam eksperimenta dalībniekam rokas izrādījās vairāk nekā piecas reizes netīrākas nekā ielas apavi. Kuram? Noskaties video!

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas