Šokējoši! Vai Rianna izvēlas turpināt karjeru modes industrijā

0 komentāri

Rianna nav laidusi klajā jaunāko albumu, bet gan ko citu, iepriecinot sabiedrību ar lielu pārsteigumu, ko ir radījusi tieši slavenā popmūzikas dziedātāja.

Lai gan Rianna ir slavena popmūziķe, viņai piemīt vairāki talanti, kurus viņa nebaidās izrādīt plašākai sabiedrībai. Viens no viņas jaunākajiem, radošajiem darbiem, ir sadarbība ar slavenu pasaules zīmolu Puma. Rianna ir startējusi kā radošā direktore un izveidojusi Puma jaunāko modes kolekciju, kas tiks demonstrēta 2016. gada 12. februārī Ņujorkas modes nedēļā. Par šo jaunumu nevar priecāties amerikāņu reperis Kanje Vests, jo Rianna būs nopietna konkurente viņa radītajam zīmolam. Jaunākā Puma kolekcija raisa intrigas par to, kurš sēdēs modes nedēļas pirmajās rindās. Kādas pasaules slavenas zvaigznes mēs redzēsim, to atliek tikai minēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas