Šokējoši! Māte joprojām baro savu sešgadīgo meitu ar krūti

1 komentārs

52 gadus vecā māte Maha al Musa joprojām baro savu sešgadīgo meitu Aminu ar krūti pat mācībstundu laikā. Viņa atzīst, ka ir saukta par pedofilu, bet ir lepna, ka izaudzinājusi savus trīs bērnus ar šādu metodi.

Cilvēki var teikt, ko vien vēlas. Es zinu, ko daru.

Maha al Musa atzīst, ka drīzumā varētu beigt barot sešgadīgo Aminu dienas laikā, bet no nakts barošanas viņa nedomā atteikties. Lai arī saņēmusi kritiku un neizpratni no apkārtējiem cilvēkiem, māte uzskata, ka tas ir apvainojums ikvienai sievietei.

Maha al Musa ir izaudzinājusi trīs brīnišķīgus un gudrus bērnus, un uzskata, ka barot bērnu ar krūts pienu ir normāli līdz pat astoņu gadu vecumam. Sieviete nav piekritusi veikt nevienu vakcīnu Aminai, jo uzskata, ka krūts pienam ir visas nepieciešamās īpašības, kas sargā bērna imūnsistēmu.

Pati meitiņa atzīst, ka šī viņai ir “mīļākā nodarbe un vairākiem bērniem vajadzētu darīt to pašu”.

Vēlamies uzzināt tavu viedokli par barošanu ar krūti! Līdz cik gadu vecumam tas ir pieņemami, un vai tu savus bērnus arī būtu gatava barot ar krūts pienu līdz viņiem paliek astoņi?

Foto: māte baro sešus gadus veco meitiņu ar krūti

1 komentārs

TOP komentāri

  • mamma
    +1

    mamma

    Man liekas, ka tas nu gan nav normāli.... Bērnam mates piens reāli ir nepieciešams tikai līdz gada vecumam.

    04.08.2015 08:52

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas