Tev jātiek tam pāri! Kā vieglāk pārdzīvot šķiršanos

1 komentārs

Reti kurai dzīvē nav nācies piedzīvot brīdi, kad cilvēks, kurš visu laiku ir bijis vismīļākais, vistuvākais, vislabākais, iegūst prievārdu ”eks”. Viņu tagad tu sauksi par ”bijušo”. Rūgtums par šķiršanos mijas ar rūgtumu par zaudēto laiku. Tūlīt ņemsi “Cielaviņu”un sēdīsies pie datora, lai birdinādama asaras, pāršķirstītu viņa “profilu” un visas bēdas ”apēstu”? Nekā nebija! Dzīve turpinās, un ne tu pirmā, ne pēdējā, kurai izjukušas attiecības. Vienkārši iedomājies, ka esi nonākusi jaunas dzīves sākumā.

Iespējams, ka tu domā: “Viegli teikt, bet, pamēģini pati…” Tāds arī ir šī raksta mērķis, – sniegt tev padomu, kā grūto brīdi nevis izslēgt no tavas dzīves,  bet dot ieteikumus, kā lai situāciju pārdzīvo mazāk sāpīgi. Protams, ka rūgtumu izraudāt vajag. Taču, lai raudāšana nepārvērstos par sevis žēlošanu un, reizēm arī par tīksmināšanos par savām bēdām, ir jārīkojas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Raksti!

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Paņem pildspalvu, bloknotu, iekārtojies pie loga, pagatavo tēju un izliec uz papīra visas savas domas. Psihologi apgalvo, ka tie, kuri savus šķiršanās pārdzīvojumus apraksta, ātrāk tiek tiem pāri. Jo biežāk tu rakstīsi, jo labāk. Ne velti visskaistākās dzejas rindas dzejnieki ir radījuši pēc zaudētas mīlestības.

Elpo

Ja šādam dzīves pavērsienam neesi bijusi gatava, un tavs mīļotais par jūsu šķiršanos darba laikā informē tevi telefoniski, tad atceries: dziļi ieelpo, izskaiti līdz septiņi, un lēnām izelpo. Šī vienkāršā metode ļauj ”pārslēgt” smadzenes un netīšām uzreiz neinformēt kolēģus par savu privāto drāmu.

Iedzer tableti…

Izklausās dīvaini un nemūsdienīgi, bet Kentuki universitātes zinātnieki ir izpētījuši, ka aktīvie paracetamola komponenti palīdz atvieglot arī dvēseles sāpes. Tādēļ, ja jūti, ka tev nepieciešama reanimācijai līdzvērtīga palīdzība, iedzer tableti, kuru parasti lieto, kad sāp galva. Uz kādu laiku kļūs vieglāk!

Aizej uz sporta zāli

jog-1005897_1280

Tici, tas ir daudz labāk un vērtīgāk, nekā vienatnē apēst mīļāko torti. Pirmkārt, tu ātrāk atgūsi (vai saglabāsi) labu fizisko formu, kas liks daudziem jauniem vīriešiem pievērst tev īpašu uzmanību. Otrkārt, treniņi palīdz atbrīvoties no stresa. Intensīvas fiziskas kustības izdala laimes hormonu – sterotonīnu.

Atbrīvojies no “on –line” režīma ”artefaktiem”

Pārtrauc 100 reizes dienā apciemot viņa sociālo tīklu profilus. Nemēģini izsekot, ar ko viņš kopā apmeklē klubus un cik reizes jau atjaunojis sava profila foto albumu. Izdzēs viņu no saviem ”draugiem”, kā arī atbrīvojies no jebkādām lietiskām vai virtuālām atmiņām par viņu. Vislabāk uz kādu laiku vispār pazūdi no virtuālās pasaules. Aizej kopā ar draudzenēm uz kino un nopērc sev jaunas kurpes vai kleitu. Garastāvoklis uzlabosies!

1 komentārs

TOP komentāri

  • opā!
    +1

    opā!

    Atsutiet pie manis bildē redzamo beibi un... par Ex tiks aizmirsts zibenīgi! :D

    26.11.2015 13:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas