VIDEO: uzzini, kā uzklājot “make-up”, koriģēt deguna formu

0 komentāri

Viens no sejas ” trūkumiem”, par ko allaž ir satraukušās dāmas, ir deguna forma. Visbiežākā vēlme ir degunu padarīt slaidāku un smalkāku. Deguna korekciju ar grima palīdzību vari iemācīties viekt arī pati. Kā vislabāk to izdarīt, uzzini no studijas Unastyle vadītājas Unas Bernatovičas

Una Bernatoviča brīdina, ka pārāk nevajag aizrauties ar deguna modelēšanu , jo deguns ir izvirzītākā vieta mūsu sejā un jebkurš kontrasts būs ļoti pamanāms. Tāpēc ir svarīgi, lai deguna modelēšana ir ļoti neuzkrītoša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Neuzkrītošu deguna modelēšanu var veikt ar krēmveida modelētājiem. Ikdienai labāk izmantot sauso modelētāju. Viss, kas ir tumšāks sašaurina, padziļina, samazina. Viss, kas gaišāks – izceļ, izvelk uz āru un rada lielāku apjomu.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas