Vai zināji, ka lūpu krāsām pievieno zivju zvīņas? Uzzini interesantus faktus par ”lūpenēm”

0 komentāri

Jau tūkstošiem gadu gan sievietes, gan vīrieši savu seju izgrezno ar kosmētikas palīdzību. Par laimi šīs tradīcijas nav pazudušas un arī mūsdienās redzam veikalos plašu kosmētikas piedāvājumu klāstu.

Lūpu krāsas ir viens no kosmētikas elementiem, kas spēj izcelt ne tikai tavas acis, bet arī bālo un nogurušo seju padarīt spožāku un skaistāku. Uz pasaules ir ne tikai sievietes, bet arī vīrieši, kuri ir iecienījuši savā ikdienā lietot šo kosmētikas produktu, varbūt ne gluži sarkanā toņa lūpu krāsas, bet caurspīdīgā balzāma gan.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien piedāvājam tev apskatīt interesantus faktus par lūpu krasām, kurus, tu iespējams, vēl nezināji. Tevi noteikti varētu aizraut fakts, ka viena lūpu krasa maksā pat 62 tūkstošus dolāru, bet kāpēc tā ir tik dārga. Skaties pievienotajā foto galerijā.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas